1- Hama Boncukları

1.1- Hama Boncuklarını hangi boy seçmeliyim?

Maxi Boncuk Dış Çapı: 10mm

Midi Boncuk Dış Çapı:   5mm

Mini Boncuk Dış Çapı: 2.5mm


Boncukları eğer 3-5 yaş arası çocuklar için alıyorsanız Maxi boy tercih etmelisiniz. 5 yaş üstü için 90 yaşına kadar en çok kullanılan boy Midi boydur. Mini boy ise 10 yaş üstü için uygundur. Mini boncuklar çok küçük olup elle tutup dizmek çok zor olacağı için dizerken cımbıza ihtiyaç duyulur. Boncuklar çok küçük olduğu için broş, kolye ucu, anahtarlık gibi aksesuarlarda detaylı şekillerde genellikle mini boy tercih edilir.

1.2- Hama Boncukları nasıl ütülenir? 


Hama Boncuklarıyla tablaya boncukları dizerek oluşturduğunuz şekil son halini aldıktan sonra şeklin üzerine yağlı kağıt konularak ütülenir. Eriyip birbirine yapışan boncuklar soğuduktan sonra tabladan çıkartılır. Şekil tabladan çıkartıldıktan sonra iyice soğuyana kadar kitap gibi düz bir ağırlığın altına konulursa en iyi sonuç elde edilir.

2- Kargo ve Teslimat

2.1- Kargo ücreti ne kadar?

İnternet mağazamızdan yapacağınız 150TL üzeri alışverişlerde kargo bedavadır. 150TL altındaki alışverişlerde 13,90TL kargo ücreti faturanıza yansıtılmaktadır.

2.2- Kapıda ödeme var mı? Ücreti ne kadar?


Siz değerli müşterilerilerimize kapıda ödeme hizmeti sunmaktayız. Sipariş anında kapıda ödeme yöntemini seçin ve sadece kargonuzun gitmesini istediğiniz adresi yazın. Ödemeyi ise siparişiniz kapınıza geldiğinde kargo firmasının görevlisine ister nakit ister kredi kartıyla yapın.


Kapıda ödeme hizmeti için kargo firmalarının tahsil ettiği hizmet bedeli olan 6,90TL faturanıza yansıtılmaktadır.

2.3- Hangi kargo firmasıyla çalışıyorsunuz?


Gönderilerimizi Aras Kargo ile yollamaktayız.

2.4- Kargom ne zaman çıkar? Elime ne zaman ulaşır?

Hızlı Gönderi etiketli ürünlerden çalışma günlerinde saat 15:00 e kadar verdiğiniz siparişler aynı gün, 15:00 den sonra verdikleriniz ertesi gün kargoya verilmektedir.

Diğer ürünler ise 2-3 iş günü içerisinde kargoya verilmektedir. 

Siparişinizde farklı teslimat süreleri olan ürünler varsa siparişiniz en uzun teslimat süresi olan ürününe göre kargoya verilmektedir.

Kargolar gönderim şehri olan Ankara’ya 600km mesafeye kadar olan illere 1 iş günü içerisinde, 600km’den uzun mesafelere ise 2 iş günü içerisinde ulaşmaktadır.

Aras Kargonun kapıya teslim gönderim bölgelerinin dışındaki bölgelerde kargolar telefon ihbarlı şubeye teslim edilir.

 

3- İade ve Değişim

3.1- Satın aldığım ürünleri değiştirebilir miyim?


Evet, satın aldığınız ürünleri değiştirebilirsiniz. Bunun için ürünlerin ambalajının açılmamış olması ve tekrar satılabilirlik özelliğini yitirmemiş olması gerekmektedir.

Satın almış olduğunuz ürünleri bizden alacağınız iade koduyla Aras Kargoyla iade kargo olarak Kubika Toys’a faturası ile birlikte geri yollayın. 0.312.235 77 25 ya da 0.532.693 43 62 no’lu telefonlardan ve [email protected] adresinden değişim yapmak istediğiniz ürünlerle ilgili bilgi verip değişiminizi gerçekleştirebilirsiniz.


Faturası olmayan ürünlerde değişim yapılamaz.

3.2- Satın aldığım ürünleri iade edebilir miyim?


Evet, satın almış olduğunuz ürünleri 30 gün içinde iade edebilirsiniz. Bunun için ürünlerin ambalajının açılmamış olması ve tekrar satılabilirlik özelliğini yitirmemiş olması gerekmektedir.

Satın almış olduğunuz ürünleri Aras Kargoyla iade kargo olarak Kubika Toys’a faturası ile birlikte geri yollayın. 0.312.235 77 25 ya da 0.532.693 43 62 no’lu telefonlardan ve [email protected] adresinden iade yapmak istediğiniz ürünlerle ilgili bilgi verip iadenizi gerçekleştirebilirsiniz.


Para iadesi, iade ettiğiniz ürünler Kubika Toys’a ulaştıktan sonra 10 iş günü içinde ödeme yaptığınız yönteme göre gerçekleşecektir.


Faturası olmayan ürünler iade edilemez.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR