GARANTİ VE İADE ŞARTLARI

Garanti Şartları

www.kubikatoys.com internet mağazamızdan satın alınan ürünler, üretici firmadan kaynaklanan işçilik ve malzeme hatalarına karşı üretici firma garantisi altındadır. Satın almış olduğunuz ürünle beraber gönderilen fatura garanti belgesi yerine geçmektedir. Bu sebeple faturaların garanti süresi içinde özenle saklanması gerekmektedir. Ürünlerdeki, kullanım hatalarından dolayı oluşabilecek hata ve arızalar garanti kapsamı dışındadır. Ürünleri kullanmadan önce kutu üzerinde yer alan bilgiler, varsa kullanım kılavuzu ve kullanım talimatları tarafınızdan dikkatlice okunmalıdır.

  


İade ve Değişim Şartları

www.kubikatoys.com internet mağazamızdan satın almış olduğunuz ürünlerde bir sorun olması ya da aldığınız ürünlerin ihtiyacınızı karşılamaması durumunda, teslimat sonrasında iade edebilirsiniz. Ürünlerin iadesi için belirtilen yasal süre 14 gündür ancak Kubika Toys olarak internet mağazamızdan satın aldığınız ürününüzün tekrar satılabilir özelliğini yitirmemiş olması kaydıyla teslimat tarihinden itibaren toplam 30 gün içerisinde faturanız ile iade edilebilir veya değişimini sağlayabilirsiniz.


İade etmek veya başka bir ürünle değiştirmek istediğiniz ürünü faturası ile birlikte Aras Kargoyla iade kargo olarak Kubika Toys'a geri yollayabilirsiniz. Farklı bir kargo firmasıyla gönderilen iadelerde kargo ücretini alıcı karşılar.


İade etmek istediğiniz ürünler ‘Mesafeli Satış Sözleşmesi’ şartlarına uygun ise, para iadeniz, ürünlerin Kubika Toys’a ulaşmasını takiben 10 gün içerisinde, alışveriş yaparken kullandığınız ödeme yöntemine göre yapılacaktır 


cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR